“Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.” - Henri Cartier-Bresson
No i przyszedl czas na nadrobienie zaleglości. Na początku czerwca bylam w Łebie z siostrą i jej dzieciakami. Od przyjazdu, kompletnie nie miałam czasu na sesje.... i Ala mnie odwiedzila i jak zwykle na spontana wyszlo dość dużo ładnych zdjęć.... a wiec oto pstryki z wakacji i ostatniej sesyjki...