“Fotografowanie - podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów - nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia.” - Henri Cartier-Bresson
wtorek, 29 czerwca 2010
Wakacje.... !!!
Nareszcie doczekałam się czasu wolnego...
CZAS WOLNY=ZDJĘCIA :D
Przedstawiam nowe foto z sesji... Modelka: Oczywiście Alicja... jak zawsze kiedy przychodzi do mmnie na kawe i cholernie nam się nudzi... w takich wypadkach najczęściej pstrykamy sesyjki :))
2i3 super
OdpowiedzUsuń